to wstyd, że w tym wieku nie mówię po angielsku

Hej Iza 

Coś jest nie tak.

Coś nie działa, tak jak powinno.

U 95% osób angielski wywołuje stres i poczucie wstydu.

"Czuję się głupia/gorsza/beznadziejnie".

Nie powinno tak być. 

Angielski powinien być fajną częścią Twojego życia.

Fascynującym wyzwaniem. Okazją do rozwoju. Narzędziem do spełniania marzeń. O fajnej pracy. O podróżach. O poszerzeniu horyzontów o anglojęzyczne źródła.

Niestety ludzie powtarzają sobie od lat: "to wstyd, że w tym wieku nie mówię po angielsku".

Mówią to ludzie w różnym wieku. Naprawdę. Pracowaliśmy kiedyś z osobą, która miała 22 lata, która była przekonana, że jest dla niej za późno, żeby opanować nowy język.

Jednocześnie są z nami osoby w wieku 70+, dla których angielski stał się przygodą życia, i ich efekty są niezwykle inspirujące.

Bo prawdziwym problemem nie jest angielski. 

Problemem jest to, co myślisz o angielskim i o sobie.

Bo za tymi przekonaniami o wieku, tym, że jest trudniej, że się wstydzisz, że czujesz się jak "ta gorsza" stoi coś, co nigdy nie pozwoli Ci osiągnąć efektów, o jakich marzysz.

I to coś będzie Cię hamować. Będzie powodować prokrastynację. Albo pójście na łatwiznę w nauce angielskiego, czyli lekcje 1:1 1-2x w tygodniu lub apkę, a potem zastanawianie się dlaczego to nie działa.

Tym zajmujemy się w Przemianie Językowej.

Tym różni się ten program od wszystkiego innego. 

Pomaga Ci dotrzeć do źródła problemu i przeprogramować Twój umysł na takie myślenie i działanie, które przyniesie Ci efekty.

Wypełnij zgłoszenie do Przemiany. Powiemy Ci jak może to wyglądać w Twojej konkretnej sytuacji.

Aggie

zrezygnuj