Dzień dobry, 


Jutro (23 czerwca) o godz. 10:00 zapraszamy na szkolenie Roadmapa KSC2. Od wpisu do S46 po wdrożenie cyberbezpiecznych rozwiązań. Prosimy o wcześniejsze kliknięcie w link i ustawienie sobie przypomnienia o wydarzeniu (ikonka