Prośba o pomoc w wyściu z długów - sama robię tylko gorzej.
Forum-Kredytowe.pl
Witaj PRAVIK,
Ekspert skomentował(a) temat, Prośba o pomoc w wyściu z długów - sama robię tylko gorzej.


Opublikowano w Prośba o pomoc w wyściu z długów - sama robię tylko gorzej.
Które z tych zobowiązań pozabankowych są jednoratalne? Czy raty kredytów w mBanku nie są obarczone zapisem o "restrukturyzacji/porozumieniu"? mBa...
Pokaż Odpowiedź


— Forum-Kredytowe.pl
Otrzymujesz ten email, ponieważ obserwujesz Ekspert.
Nie chcesz już otrzymywać tych wiadomości? Przestań obserwować lub Dostosuj ustawienia powiadomień.
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
Forum-Kredytowe.pl