Prośba o pomoc w wyściu z długów - sama robię tylko gorzej.
Forum-Kredytowe.pl
Witaj PRAVIK,
Ekspert skomentował(a) temat, Prośba o pomoc w wyściu z długów - sama robię tylko gorzej.


Opublikowano w Prośba o pomoc w wyściu z długów - sama robię tylko gorzej.
Łukasz ma rację, jeśli to dobrze poukładasz i dasz radę pomęczyć się przez jakiś czas z windykacją - to jesteś w stanie z tego wyjść bez kolejnej poży...
Pokaż Odpowiedź


— Forum-Kredytowe.pl
Otrzymujesz ten email, ponieważ obserwujesz Ekspert.
Nie chcesz już otrzymywać tych wiadomości? Przestań obserwować lub Dostosuj ustawienia powiadomień.
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
Forum-Kredytowe.pl