Skrzynka do zadań specjalnych
Sprawdź pocztę

STOP Spamerom.

STOP Spamerom.

1. Właścicielem serwisu niepodam.pl jest Sterta.pl z siedzibą w Olsztynie al. Sybiraków 2.

2. Korzystanie z usług proponowanych przez serwis niepodam.pl nie wymaga rejestracji ani aktywacji.

3. Serwis niepodam.pl umożliwia odbieranie wiadomości e-mail, nie umożliwia wysyłania wiadomości.

4. Wiadomości na niepodam.pl są publiczne. Każdy może odczytać wiadomości. W celu utrudnienia odczytywania wiadomości, użytkownik może używać aliasów.

5. Właściciel serwisu niepodam.pl nie usuwa skrzynek pocztowych, natomiast wszystkie wiadomości usuwane są po upływie 24 h.

6. Korzystającym z serwisu niepodam.pl, zabrania się przesyłania materiałów niezgodnych z obowiązującymi normami prawnymi, obyczajowymi lub etycznymi, w tym zwłaszcza treści o charakterze pornograficznym, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, itp., oraz propagujące przemoc, piractwo fonograficzne, komputerowe, upowszechniających techniki łamania danych, wirusy oraz publikacji wszelkich innych, podobnych w treści i działaniu, materiałów.

7. Sterta.pl nie ponosi odpowiedzialności za: jakiekolwiek szkody Użytkownika wynikające z nieprawidłowego zapisu lub odczytu danych, jakiekolwiek szkody Użytkownika wynikające z przeczytania wiadomości przez innych użytkowników , sposób w jaki będą wykorzystywane Konta przez Użytkowników. Utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, systemu lub też innymi okolicznościami niezależnymi od dostawcy usług.

8. Użytkownicy zobowiązują się do przestrzegania prawa obowiązującego na terenie Polski a także praw autorskich.

9. Użytkownik może kierować reklamacje w sprawach związanych ze świadczeniem usług na adres: biuro@sterta.pl

10. Odpowiedź na reklamacje jest kierowana na adres podany przy zgłoszeniu.

11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 144, poz. 1204) oraz Ustawy o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym z dnia 5 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 126, poz. 1068), oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (t.j. - Dz. U. z roku 2002, Nr 101, poz. 926) i Kodeksu Cywilnego.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją