Najwięcej spamu dostali:
- (2562) seweryn.li...
- (441) esdek
- (321) dybek
- (314) PSZEGRYF
- (251) nie
- (245) niepodam
- (225) dupa
- (175) PISowiec
- (172) Grypserka
- (161) test
- (161) ajet
- (157) tryniu
- (144) FUGOL
- (138) nina
- (135) BlokEkipa
- (133) kacper
- (133) Ciupak
- (128) droo
- (124) INCEL
- (123) aaa
- (119) temurintea...
- (110) lol
- (101) Nieczystem...
- (89) jan
- (88) kozak
- (87) TENTYPMESS
- (87) KAFETERIA
- (87) ala
- (86) auto_evo
- (83) pisior
- (81) okon
- (81) ppapspapad...
- (80) UMNIENAWSI
- (79) lollek
- (77) grylogiczn...
- (76) wafel23
- (75) salceson
- (75) eldescento
- (74) SZPICEL
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
