Najwięcej spamu dostali:
- (2293) seweryn.li...
- (402) esdek
- (315) dybek
- (287) PSZEGRYF
- (246) nie
- (240) niepodam
- (215) dupa
- (162) ajet
- (157) PISowiec
- (152) test
- (146) Grypserka
- (136) nina
- (136) TRYNIU
- (133) kacper
- (127) BlokEkipa
- (126) Ciupak
- (125) FUGOL
- (123) droo
- (116) aaa
- (110) incel
- (106) lol
- (95) Nieczystem...
- (88) lollek
- (82) jan
- (81) auto_evo
- (79) ppapspapad...
- (79) UMNIENAWSI
- (79) okon
- (76) pisior
- (75) wafel23
- (74) kozak
- (72) KAFETERIA
- (72) E2EUAT
- (72) TENTYPMESS
- (69) aijj18a
- (69) eldescento
- (68) ala
- (67) grylogiczn...
- (65) salceson
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
