Najwięcej spamu dostali:
- (1518) seweryn.li...
- (341) Esdek
- (275) niepodam
- (264) nie
- (254) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (216) dupa
- (161) ajet
- (148) lollek
- (137) PISowiec
- (136) test
- (132) kacper
- (125) aaa
- (122) droo
- (119) lol
- (112) Grypserka
- (108) Tryniu
- (108) FUGOL
- (103) BlokEkipa
- (97) Ciupak
- (97) ppapspapad...
- (93) nina
- (92) okon
- (87) jad
- (87) INCEL
- (86) conyo
- (86) aaa1
- (83) aijj18a
- (80) wafel23
- (80) ali
- (77) jak2222
- (76) 241243
- (74) grylogiczn...
- (73) salceson
- (73) jacekkowal...
- (73) mikenichol...
- (71) eldescento
- (69) pisior
- (69) jan
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
