Najwięcej spamu dostali:
- (2851) seweryn.li...
- (474) esdek
- (365) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (280) niepodam
- (247) nie
- (231) dupa
- (196) PISowiec
- (195) Grypserka
- (181) test
- (167) TRYNIU
- (166) BlokEkipa
- (163) ajet
- (161) fugol
- (149) Ciupak
- (140) lollek
- (137) nina
- (135) INCEL
- (134) droo
- (134) kacper
- (129) temurintea...
- (123) aaa
- (112) Nieczystem...
- (110) lol
- (109) kozak
- (102) pisior
- (102) ala
- (94) jan
- (93) KAFETERIA
- (91) jad
- (88) TENTYPMESS
- (88) UMNIENAWSI
- (84) auto_evo
- (84) SZPICEL
- (83) aaa1
- (82) conyo
- (80) grylogiczn...
- (77) okon
- (77) eldescento
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
