Skrzynka do zadań specjalnych

Skrzynka : pikaczu, Subskrybuj: RSS, Alias:

Same Plusy!

  • Niepodam.pl nie wymaga rejestracji, aktywacji, nie wysyła SPAMU!
  • Nie dostaniesz spamu na swoją prywatną skrzynkę E-mail
  • Nigdy nie usuniemy Twojej skrzynki i będziesz mógł przypomnieć sobie hasło do innej strony kiedy chcesz
  • Używając aliasów nikt inny nie będzie wiedział jakiego użyłeś loginu do naszego serwisu
  • Nowe! W dowolnym formularzu rejestracyjnym użyj adresu rozpoczynającego się na a_ (np. a_tomek@niepodam.pl) a Twój link aktywacyjny zostanie automatycznie kliknięty.

Jak reagować na agresywne zachowanie cudzych dzieci i brak reakcji ze strony ich rodziców?

<< Starsza wiadomość Nowsza wiadomość >>

Treść wiadomości:

Forum Kafeteria
Cześć   PRAVIK,
Foko Loko dodał komentarz do temat, Jak reagować na agresywne zachowanie cudzych dzieci i brak reakcji ze strony ich rodziców?


Foko Loko napisał:

Heh, to ja jestem z tych, co nie zwracają uwagi obcym dzieciom i też nie życzyłabym sobie, żehy ktoś zwracał uwagę moim. Swoje dzieci będę uczyć zasad życia z innymi ludźmi, ale doskonale będą wiedzieć, że uwagi obcych ludzi można zlewać. Bo sama widzę, jakie te uwagi często są. A czemu jem kanapkę na dworcu? A czemu nie mam czapki? A czemu prowadzę rower? A czemu idę za blisko ulicy? Ludzie czasami są popierniczeni jeżeli chodzi o teksty jakie rzucają i jakby się tym człowiek przejmował, to by oszalał. Ja nie pozwolę, żeby ktoś sobie samopoczucie poprawiał na moim dziecku. Wiem doskonale jak starsze babki potrafią się doczepić o wszystko i wolę, żeby przyszły do mnie z wątami, niż próbowały mi dzieci wychowywać. 

W wypadku opisanym w poście zapytałabym własne dziecko czy chce się dalej bawić w tym miejscu czy przejść kawałek dalej, bo ignorowanie takich dzieci to najlepsza opcja. Jak zgasi światło to bym zaświeciła, a za drugim razem od razu wyszłabym po interwencję opiekuna sali zabaw. To nie jest moja bajka, żeby kogoś pouczać i wdawać się w pyskówki, bo jak widać w tej historii, ani matka ani dziecko nic nie zrozumiało. A Autorka się tylko powkurzała.

Przejdź do postu


— Forum Kafeteria
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ obserwujesz Foko Loko.
Chcesz zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail? Przestań obserwować lub dostosuj swoje preferencje.
Kliknij, aby zobaczyć naszą politykę prywatności
Forum Kafeteria
W celu usunięcia maila wpisz ten tekst: 448c5d23
Aby zaznaczyć ten mail jako spam wpisz ten tekst: 448c5d23

<< Starsza wiadomość Nowsza wiadomość >>
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją