Najwięcej spamu dostali:
- (2235) seweryn.li...
- (404) esdek
- (315) dybek
- (276) pszegryf
- (245) nie
- (244) niepodam
- (215) dupa
- (162) ajet
- (154) test
- (151) PISowiec
- (145) Grypserka
- (136) nina
- (132) kacper
- (127) TRYNIU
- (125) droo
- (124) Ciupak
- (123) FUGOL
- (118) BlokEkipa
- (115) aaa
- (107) lol
- (105) incel
- (94) lollek
- (82) jan
- (81) auto_evo
- (80) Nieczystem...
- (79) ppapspapad...
- (78) okon
- (77) UMNIENAWSI
- (77) pisior
- (75) wafel23
- (72) KAFETERIA
- (72) kozak
- (72) E2EUAT
- (72) TENTYPMESS
- (70) aijj18a
- (69) eldescento
- (67) ala
- (66) andrzej
- (66) grylogiczn...
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
