Najwięcej spamu dostali:
- (1996) seweryn.li...
- (350) esdek
- (258) nie
- (257) PSZEGRYF
- (256) niepodam
- (242) dybek
- (200) dupa
- (161) ajet
- (144) test
- (143) PISowiec
- (132) kacper
- (130) droo
- (126) lollek
- (118) Grypserka
- (114) fugol
- (113) TRYNIU
- (113) aaa
- (111) lol
- (108) BlokEkipa
- (106) nina
- (100) INCEL
- (100) Ciupak
- (87) ppapspapad...
- (87) okon
- (78) jad
- (77) grylogiczn...
- (76) aaa1
- (75) jan
- (75) conyo
- (73) wafel23
- (72) E2EUAT
- (71) Nieczystem...
- (70) auto_evo
- (70) pisior
- (69) eldescento
- (69) UMNIENAWSI
- (69) kozak
- (69) aijj18a
- (64) ali
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
