Najwięcej spamu dostali:
- (2767) seweryn.li...
- (451) esdek
- (333) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (262) niepodam
- (252) nie
- (227) dupa
- (189) Grypserka
- (186) PISowiec
- (166) test
- (163) ajet
- (161) TRYNIU
- (156) FUGOL
- (144) BlokEkipa
- (142) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (131) droo
- (129) temurintea...
- (128) INCEL
- (123) aaa
- (109) lol
- (105) Nieczystem...
- (97) ala
- (96) kozak
- (96) lollek
- (92) jan
- (91) pisior
- (89) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (80) SZPICEL
- (80) grylogiczn...
- (80) UMNIENAWSI
- (79) salceson
- (76) eldescento
- (76) okon
- (73) wafel23
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
