Najwięcej spamu dostali:
- (1724) seweryn.li...
- (330) Esdek
- (270) niepodam
- (265) nie
- (254) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (216) dupa
- (161) ajet
- (139) lollek
- (137) test
- (135) PISowiec
- (132) kacper
- (127) droo
- (117) aaa
- (113) Grypserka
- (110) FUGOL
- (110) lol
- (108) Tryniu
- (104) BlokEkipa
- (97) Ciupak
- (93) nina
- (91) ppapspapad...
- (87) INCEL
- (86) jad
- (85) okon
- (84) aaa1
- (82) conyo
- (81) wafel23
- (78) aijj18a
- (76) grylogiczn...
- (74) ali
- (72) E2EUAT
- (72) jak2222
- (71) Nieczystem...
- (71) 241243
- (71) mikenichol...
- (70) auto_evo
- (70) eldescento
- (70) jan
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
