Najwięcej spamu dostali:
- (2146) seweryn.li...
- (385) esdek
- (307) dybek
- (262) PSZEGRYF
- (245) nie
- (245) niepodam
- (208) dupa
- (161) ajet
- (149) test
- (145) PISowiec
- (135) nina
- (133) Grypserka
- (132) kacper
- (122) droo
- (118) FUGOL
- (115) TRYNIU
- (114) aaa
- (113) Ciupak
- (111) BlokEkipa
- (109) lollek
- (107) lol
- (102) incel
- (83) okon
- (82) ppapspapad...
- (81) auto_evo
- (80) jan
- (74) wafel23
- (73) Nieczystem...
- (72) E2EUAT
- (71) jad
- (70) pisior
- (70) UMNIENAWSI
- (70) grylogiczn...
- (69) eldescento
- (69) aijj18a
- (68) ala
- (68) kozak
- (67) KAFETERIA
- (67) aaa1
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
