Najwięcej spamu dostali:
- (1758) seweryn.li...
- (337) Esdek
- (270) niepodam
- (262) nie
- (253) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (213) dupa
- (161) ajet
- (137) lollek
- (136) PISowiec
- (136) test
- (132) kacper
- (128) droo
- (117) aaa
- (114) Grypserka
- (111) FUGOL
- (109) lol
- (108) Tryniu
- (105) BlokEkipa
- (97) Ciupak
- (93) nina
- (88) ppapspapad...
- (87) INCEL
- (85) jad
- (83) aaa1
- (81) wafel23
- (81) conyo
- (80) okon
- (79) aijj18a
- (74) eldescento
- (74) grylogiczn...
- (72) ali
- (72) E2EUAT
- (71) Nieczystem...
- (71) jak2222
- (70) jan
- (70) 241243
- (70) mikenichol...
- (70) auto_evo
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
