Najwięcej spamu dostali:
- (1547) seweryn.li...
- (337) esdek
- (272) niepodam
- (264) nie
- (254) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (215) dupa
- (161) ajet
- (145) lollek
- (137) PISowiec
- (136) test
- (132) kacper
- (124) aaa
- (123) droo
- (118) lol
- (112) Grypserka
- (109) FUGOL
- (108) Tryniu
- (103) BlokEkipa
- (97) Ciupak
- (95) ppapspapad...
- (93) nina
- (89) okon
- (87) INCEL
- (86) aaa1
- (84) conyo
- (84) jad
- (81) aijj18a
- (78) wafel23
- (78) ali
- (76) jak2222
- (75) grylogiczn...
- (75) 241243
- (73) jacekkowal...
- (72) mikenichol...
- (71) salceson
- (71) eldescento
- (69) pisior
- (69) jan
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
